Atribuită
Cumpărare directă
Centrul National de Informare si Promovare Turistica Pucioasa a solicitat achizitia de servicii de actualizare si mentenanta pagina web. Este necesara actualizarea si verificarea informatiilor cuprinse in pagina web, crearea de secțiuni noi, editare foto, introducerea sau eliminarea clipurilor video pre-editate, gestionare interfete multilingvistice, verificare periodica functionalitate, back-up complet lunar.
- Număr anunț
- DA25391503
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- INTERIOR STYLE SRL (CUI 21802171)
- Cod CPV
- 48224000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.780 RON
- Valoare atribuită
- 3.780 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.