Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere service RIVIERA BLADE - pentru perioada 01.04.2020-31.12.2020 cu posibilitate de prelungire,Interventie la solicitare, verificare si intretinere service trimestriala instalatie radiologica tip RIVIERA BLADE (1 buc.) Pachetul de servicii include: - intervenţie gratuită, la solicitarea beneficiarului, ori de câte ori este necesar, în limitele impuse de Autorizația de Manipulare eliberată de C.N.C.A.N., în cel mai scurt timp posibil de la înregistrarea înştiinţării transmisă în scris de achizitor; - revizie trimestriala - servicii de verificare tehnică a instalaţiilor radiologice, respectiv: *verificare tehnică periodică a încadrării instalaţiilor radiologice în parametrii tehnici nominali şi de securitate radiologică, la intervalele de timp prevăzute în Autorizaţiile de Utilizare eliberate de C.N.C.A.N.; *emitere Buletine de Verificare Tehnică Periodică (B.V.T.P.), în care vor fi precizate eventualele neconformităţi şi soluţii de înlăturare a acestora. *emitere Buletine de Verificare Periodica a Eficacitatii Ecranelor de Radioprotectie (Buletine de Doza de Arie - B.D.A.), in care vor fi precizate eventualele neconformitati si solutii de inlaturare a acestora. Contravaloarea serviciilor de verificare tehnică periodică urmată de emitere Buletine de Verificare Tehnică Periodică (B.V.T.P.) si Buletine de Verificare Periodica a Eficacitatii Ecranelor de Radioprotectie (Buletine de Doza de Arie - B.D.A.) este inclusă în preţul ofertei în cazul încheierii unui
- Număr anunț
- DA25396383
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
- Cod CPV
- 50421200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.640 RON
- Valoare atribuită
- 8.640 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.