Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de masuratori bazat pe ergospirometrie pentru analiza metabolismului energetic uman in repaus si in efort fizic; acuratete respiratie cu respiratie, masuratori in timp real fara masca; auto-calibrare, senzori de flux volumetric fara intretinere, masuratori ale valorilor de oxigen si dioxid de carbon; software pentru determinarea individuala a zonelor de antrenament optim pentru sporturile de anduranta in maxim 10 minute (in functie de protocolul de testare).; Continut produs: 1 aeroman® professional unitate de analiza a gazelor respiratorii, 1 aeroman® professional unitate de respirat, 1 aeroman® professional clip nazal, 1 aeroman® professional kit alergare, receptor ritm cardiac cu Bluetooth. Set constand din 1x Bluetooth USB receiver, 1x transmitator Polar® Bluetooth H7 + curea fixare Softstrap, 1 aeroman® professional alimentare curent, 1 cablu conectare USB, 1 aeroman® professional Quick Start Guide, 1 aeroman® professional Manual utilizare, 1 aeroscan® professional 2.0 software, Date acces la baza de date aerolution members’ area (e-learning, pachete de marketing); aerolution® Quick Start Coaching
- Număr anunț
- DA25400730
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.650 RON
- Valoare atribuită
- 24.650 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.