Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de raparare pereu - sfert de con si Consolidare taluz Strada Anghel Saligny Conform Anunt de Cosultare piata si Oferta nr. DYP0034 / 27.03.2020

Număr anunț
DA25393519
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI 30860945)
Furnizor / câștigător
DYP TRANS SRL (CUI 20850804)
Cod CPV
45262330-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.781,31 RON
Valoare atribuită
38.781,31 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.781,31 RON

din 38.781,31 RON estimat