Atribuită Cumpărare directă

Cateter biluminal drept 14 Fr/ KIT ADULT HF/HDF/SCUF /Solutie de hemodiafiltrare HDF 30

Număr anunț
DA25397441
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33141624-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.279 RON
Valoare atribuită
5.279 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.279 RON

din 5.279 RON estimat