Atribuită Cumpărare directă

Set sistem de aspiratie secretii biologice cu circuit inchis de unica folosinta - punga, colectoare, tubulatura, filtre de unica folosinta; vas aspiratie uf vacu Smart set 25 buc; filtru pt aspiratie.

Număr anunț
DA25367350
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
33169400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.644 RON
Valoare atribuită
1.644 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.644 RON

din 1.644 RON estimat