Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 , 80g , 500coli/top Mondi Copying Paper top 30 11,38 2 EV8A02 Folie laminat A4 (216*303 mm) 80 microni 100 coli/top EVOffice top 1 18,72 3 EV13D02 Hartie imprimanta matriceala A3 1ex 1500 coli/cutie EVOffice cut 2 80,00 4 EG13A22 Hartie copiator A3, 80 g, 500 coli/top Mondi Copying Paper top 1 23,38

Număr anunț
DA25359058
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30197644-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,50 RON
Valoare atribuită
543,50 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543,50 RON

din 543,50 RON estimat