Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere: 90 buc x Cartus Toner compatibil HP 285A, 2000 pagini ; 50 buc x Cartus Toner compatibil CANON 278A, 2100 pagini; 6buc x Cartus Toner compatibil HP 505A, 2700 pagini,; 30 buc x Cartus Toner compatibil CANON CRG - 737H, 2400 pagini; 30 buc x Cartus toner compatibil 505X,6900 pag. ; 5 buc x Cartus Toner compatibil HP Q2612A, 2000 pagini ; 7 buc x Cartus Toner compatibil Samsung MLT105-D1052L ; 30 buc x Cartus Toner compatibil BROTHER TN221/241; 20buc x Cartus Toner compatibil Brother TN2421 3000pagini; 2 buc x Cartus Toner compatibil HP CF230X 3500 pag; 4 bucx Drum Unit compatibil Brother DR-3400; 4 buc x Cartus Toner compatibil BROTHER TN225/TN423 BLACK 6500 pag, ; 3 buc x Cartus Toner compatibil BROTHER TN225/TN423 CYAN 4000 pag; 3 buc x Cartus Toner compatibil BROTHER TN225/TN423 MAGENTA 4000 pag; 3 buc x Cartus Toner compatibil BROTHER TN225/TN423 YELLOW 4000 pag; 1 buc x Cartus toner original XEROX 106R03745 black 22.000 pag.; 1 buc x Cartus toner original XEROX 106R03746 yellow ; 1 buc x Cartus toner original XEROX 106R03747 magenta ; 1 buc x Cartus toner original XEROX 106R03748 cyan ; 3 buc x CARTUS COMPATIBIL BROTHER LC1280 INK BLACK 28ML; 2 buc X CARTUS COMPATIBIL BROTHER LC1280 INK CYAN 18,5ML; 2 buc X CARTUS COMPATIBIL BROTHER LC1280 INK MAGENTA 18,5ML; 2buc X CARTUS COMPATIBIL BROTHER LC1280 INK YELLOW 18,5ML; 1 buc X Drum Unit compatibil Brother DR-2200; 2 buc x Cartus Toner compatibil SAMSUNG MLT-D2092L, 5000 pagini
- Număr anunț
- DA25344033
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.093,58 RON
- Valoare atribuită
- 12.093,58 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.