Atribuită
Cumpărare directă
Materiale pentru întreținerea instalațiilor sanitare: - cot Ø75 x 87° - 1 buc; - mufă dublă (manșon) Ø75 - 1 buc; - redus Ø75 - Ø50 - 1 buc; - spumă poliuretanică pentru montaj pentru pistol, tub mare - 6 buc; - diluant pentru curățat pistolul de spumă poliuretanică - 3 buc; - silicon sanitar transparent interior-exterior - 10 buc; - bandă adezivă DUCT TAPE 50 m (48 mm x 50 m) - 5 buc.
- Număr anunț
- DA25349109
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 24911200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 591,65 RON
- Valoare atribuită
- 591,65 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.