Atribuită Cumpărare directă

Kit D-DIMER agultinare latex. Continut kit: 80 teste. 3 KIT CPU CU VALABILITATE MINIM 6 LUNI 2 KIT SPITAL CU VALABILITATE MINIM 6 LUNI Descriere: test manual. Impachetare: 1 kit = 80 teste. Producator: DIALAB, Austria. Marcaj de conformitate CE si certificat de calitate pe lot.

Număr anunț
DA25348351
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat