Atribuită
Cumpărare directă
C.N.A.I.R. S.A. - D.R.D.P. Constanta doreste sa achizitioneze lucrari de reparatie/remediere defectiuni instalatie termica gaze naturale la CIC A2 Fetesti, corp cladire A, etaj 1, dupa cum urmeaza: - demontare robineti/fitinguri din fonta/otel pt. instalatii de incalzire centrala (cu diametrul pina la D=2") - 6 buc. - montare robinet cu dublu reglaj, Pu-6, coltar drept (cu diametrul D=1/2") - 6 buc. - montare robinet cu dublu reglaj pt. radiatoare (cu diametrul D=1/2") - 6 buc. - inlocuire teava pexal (diametru D=16X2 MM) - montare teava polietilena (DN=16mm) – 1,02 metri - montare conector imbinare racord dublu pt. teava pexal (D=16x16 mm) – 1 buc. - verificare instalatie de gaze naturale, în prezenţa reprezentantului societăţii de distribuţie a gazelor, conductele fiind aparente cu D=3/8”-1” Dupa finalizarea lucrarii se vor efectua probe de functionare si se va semna procesul verbal de receptie. In pretul lucrarii vor fi incluse cheltuielile de transport/deplasare ale prestatorului.
- Număr anunț
- DA25358828
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487,73 RON
- Valoare atribuită
- 487,73 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.