Atribuită Cumpărare directă

Filtru aer Buc. 5 X 62 2 Filtru combustibil Buc. 5 X 62 3 Filtru polen Buc. 5 X 38 4 Filtru ulei Buc. 5 X 21 1 Electromotor + Starter Buc. 1 X 1207

Număr anunț
DA25351174
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
CAMARAD AUTO SRL (CUI 14665624)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.122 RON
Valoare atribuită
2.122 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.122 RON

din 2.122 RON estimat