Atribuită Cumpărare directă

Servicii de editare, tehnoredactare si tiparire publicatie cu aparitie trimestriala, conform ofertei nr. 21078 din 12.03.2020

Număr anunț
DA25353253
Autoritate contractantă
ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
Furnizor / câștigător
ALL CRIS EVENTS SRL (CUI 38253434)
Cod CPV
22200000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat