Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica 3 straturi ,8 role/pac, Fluffy Piersica U.M.01458 Barlad, str. Tecuciului, nr 1-2, Barlad= 320 pac. - pers. contact: Tufaru Cristian-0747140787 U.M.01459 Medgidia, str. Republicii, nr. 103,Medgidia= 233 pac.- pers. contact: Martineanu Cosmin-0725126984 U.M. 01297 Braila,str. Carantina, nr. 4, Braila= 286 pac.- pers. contact: ProdanMihai-0774483189 U.M.01456 CRAIOVA, BD. NICOLAE ROMANESCU,NR.221,CRAIOVA=300pac.-PERS CONTACT EPURAN PUIU 0723262888 U.M.01654 MARACINENI , STR EURO 85 ,NR.5-6,MARACINENI, JUD. BUZAU=525 pac.- PERS CONTACT SOAITA TEL 0723547416 U.M.01776 HUȘI, STR 1 DECEMBRIE,NR.48A,LOC.HUȘI,JUD.VASLUI=337pac. PERS CONTACT LAURA ROMAN TEL 0761653364 U.M.01454 BUZAU , STR Eroilor,NR.1-3,BUZAU=375 pac. PERSOANA DE CONTACT Codreanu Valentin TEL 0766694742 U.M.01671 BUZAU, STR Eroilor,NR.1-3,BUZAU=194 PERSOANA DE CONTACT COLAN TEL 0745131292 U.M.01643 PITEȘTI, STR CAPITAN IOAN PUȚUI,NR.2,JUD.ARGES=247 pac. PERS CONTACT CIUCA OVIDIU TEL 0773868910 conform ofertei de pret

Număr anunț
DA25346427
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.901,93 RON
Valoare atribuită
14.901,93 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.901,93 RON

din 14.901,93 RON estimat