Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 BALAMA SUDABILA 16 LUNG buc 4 4.958 2 EURO DERM CU GLICERIN 500ML / buc 3 4.958 3 POLIZOR DE BANC GBG 60-20 #3165140893442 buc 1 756.2187 4 DISC DEB.EDGE 125X1.2X22.23MM DREPT #4014855193431 buc 7 3.9496 5 DISC TAIERE A 36 R SUPRA 230X2X22.2 #4014855101788 buc 3 8.3193 6 SILICON SANITAR TRANSPARENT BISON 280ML#8710439021997 #8710439050461 #8710439056432 #8710439170459 buc 2 13.3613 7 EXTRACTOR RULMENTI 3 BRATE 6 -150MM 5T #5906083925214 buc 1 75.5462 8 PILA ROTUND 200MM TM #3800123160578 buc 1 8.3193 9 PILA TRIUNGHIULARA 150MM #3800123131936 buc 1 6.6387 10 PILA DREAPTA 200MM #3800123160547 buc 1 9.1597
- Număr anunț
- DA25351128
- Autoritate contractantă
- Comuna Cristesti (CUI 4323357)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 969,92 RON
- Valoare atribuită
- 969,92 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.