Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant suprafețe biocid 5 litri concentrat lichid GLUTASEPT - stoc limitat Descrierea produsului: Produs lichid omogen, pe baza de apa, cu miros specific dezinfectant Proprietăţile produsului: GLUTASEPT - Produs utilizat pentru dezinfectia suprafetelor si a echipamentului, mobilierului din zone industriale publice, spitale, bazine de inot, acvarii, peretii si podelele din spatiile destinate ingrijirii sanatatii sau alte institutii; toalete chimice, deseuri spitalicesti. Compoziţie: Amestec de glutaraldehide, didecyldimethylammonium chloride, propylene glycol, alcool izopropilic si apa. Mod de utilizare : Se curata si se spala suprafata ce urmeaza a fi dezinfectata. Se clateste cu apa dupa care se dezinfecteaza prin imersie, pulverizare, pensulare cu produs in dilutie de 0,5 -1 %, timp de contact 15 minute Măsuri de protecţie: R 21/22 Nociv în contact cu pielea şi prin înghiţire R23/25 Toxic prin inhalare şi înghiţire R 36 Iritant pentru ochi R50 Foarte toxic pentru organismele acvatice S2 A nu se lăsa la îndemâna copiilor S26 În caz de contact cu ochii, se va spăla imediat din abundenţă şi se va consulta un medic S3/9/49 A se pastra in recipientul original S39 A se purta mască de protecţie pentru ochi/faţă S49 A se păstra numai în recipientul original S50 A nu se pulveriza pe mancare A nu se amesteca cu alte produse de curăţenie Se dilueaza numai cantitatea necesara folosirii in aceasi zi. A se citi

Număr anunț
DA25359436
Autoritate contractantă
ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,48 RON
Valoare atribuită
228,48 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,48 RON

din 228,48 RON estimat