Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CU MATERIALE PENTRU INTRETINERE CONTINE URMATOARELE: HOLSURUB 3*16-1000BUC*0.03LEI/BUC BALAMA BATANTA -3BUC*48.74LEI/BUC VOPSEA ALB-4BUC*13.87LEI/BUC DILUANT -2BUC*7.14LEI/BUC SET LACUIT -1BUC*4.62LEI/BUC REZERVE BURETE -4BUC*2.10LEI/BUCV PENSULA 50-1BUC*3.36LEI/BUC PENSULA 30-1BUC*2.94LEI/BUC MANSUI SANDGRIP -5BUC*8.40LEI/BUC SAVO -1BUC*18.49LEI/BUC ANTUIMUCEGAI -1BUC*25.21LEI/BUC AMORSA 5L-5BUC*14.29LEI/BUC DOZATOR SAPUN 1L-2BUC*24.37LEI/BUC DOZATOA SAPUN 0.5L-1BUC*10.50LEI/BUC BURGHIU HSS 8-10BUC*6.72LEI/BUC BURGHIU HSS 10-10BUC*13.45LEI/BUC DIBLU FI10-10BUC*0.08LEI/BUC DIBLU FI8-10BUC*0.07LEI/BBUC HOLS 5*60-10BUC*0.09*LEI/BUC HOLS 6*60-10BUC*0.13LEI/BUC DIBLU FI 12-10*0.13LEI/BUC HOLS 6*180-10BUC*0.63LEI/BUC BURGHHIU SDS -1BUC*70.59LEI/BUC PIULITA INF M6-20BUC*0.12LEI/BUC SURUB TUB -1BUC*65.55LEI/BUC PATENT -1BUC*16.81LEI/BUC SFIC -1BUC*16.39LEIBUC CLESTE -1BUC*11.76LEI/BUC CAPSE 10MM-2BUC*2.52LEI/BUC TN45-500B*0.03LEI/BUC SURUB 6*50-200B*0.17LEI/BUC SURUB 6*40-200B*0.14LEI/BUC SURUB 6*60-100BUC*02LEI/BUC PIULITA 6-500B*0.03LEI/BUC CUIE 16MM-0.15KG*18.49LEI/KG CUIE 20MM -0.2KG*8.4LEI/KG CUIE 30MM-0.2KG*7.56LEI/KG PREL BIT -1BUC*6.30LEI/BUCBIT PH -5BUC*2.94LEI/BUC BIT PZ -5BUC*1.69LEI/BUC SACI NYLON -25B*2.10LEI/BUC DISC FLEX 180-5BUC*9.24LEI/BUC CUTTER -2BUC*4.62LEI/BUC REZERVA CUTTER -1BUC*5.88LEI/BUC SURUBELNITA -1BUC*6.30LEI/BUC SURUBELNITA -1BUC*588LEI/BUC SURUBELNITA -2BUC*6.72LEI/BUC SURUBELNITA -2BUC*3.78LEI/BUC BURGHIU HSS 3-10BUC*2.10LEI/BUC BURGHIU SDS 8-
- Număr anunț
- DA25351327
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "CORIOLAN BREDICEANU (CUI 4269258)
- Furnizor / câștigător
- CARGO COM PARC S.R.L. (CUI 2501610)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.735,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.735,29 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.