Atribuită Cumpărare directă

Cantar electronic cu calculare a pretului in functie de pretul unitar. Capacitate maxima 40 kg. Afisaj dublu: atat pentru vanzator cat si pentru client. Acumulator incorporat. Specificatii: - capacitate maxima: 40 kg; - diviziuni: 5 g,2g - acumulator incorporat, poate funtiona si fara sa fie alimentat la priza; - alimentare: 220 V (priza); - afisaj pe ambele parti ale cantarului: pentru vanzator si pentru client; - afisajul este compus din trei parti: afisarea greutatii, afisarea pretului unitar, afisarea pretului cantitatii cantarite; - picioare reglabile; - nivela cu bula - pentru o reglare corecta, perfect orizontala;

Număr anunț
DA25351732
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
ALEROX DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 38990940)
Cod CPV
42923200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat