Atribuită
Cumpărare directă
Tabla striata: 5x1500x2000-2buc, 5x1500x1330-1buc = 340kg x 3,53 lei/kg + Eletcrozi supertit fin 2,5: 4,5kg x 14,00 lei/kg + Vopsea gri 0,6l: 4buc x 11,35 lei/buc + Grund gri 0,7l: 4buc x 9,67 lei/buc + Diluant 0,9l: 3buc x 8,57 lei/buc + Penson 60: 2buc x 3,87 lei/buc + Balama 25mm: 6buc x 11,34 lei/buc
- Număr anunț
- DA25349436
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI 13569602)
- Cod CPV
- 44171000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.448,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.448,77 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.