Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de executare gard cimitir pe o lungime de 37 ml, din placi beton amprentat cu stalpi H=1,5m , cu inaltimea placilor din beton amprentat de 1.5 m si fundatie cu adancimea sapaturii de 0.3X0.25m si dimensiunea soclului de 0.2X0.25m in functie de teren. Va rugam sa ne transmiteti devizul oferta care va sta la baza stabilirii ofertei de pret, pe adresa de email adporas@yahoo.com
- Număr anunț
- DA25356188
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
- Furnizor / câștigător
- OLIMPCOM S.R.L. (CUI 5288266)
- Cod CPV
- 45342000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.937,23 RON
- Valoare atribuită
- 17.937,23 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.