Atribuită
Cumpărare directă
1. Seringi / Seringa 5 ml din 3 componente, cu ac 22G x 1 1/2 (0.70 x 38 mm), BLISTER, luer slip, hipodermica, sterila, de unica folosinta, non pirogenica, cu ac. Blister (impachetare hartie medicala si film flexibil din strat polipropilena/polietilena) Folositi imediat dupa despachetare, scoateti capacul acului, trageti lichidul, lasati sa iasa aerul apoi injectati. Livrare la ambalaj x 100 bucati! 2. Seringa 2ml Seringi cu 3 componente, cu ac 23G x 1 1/4 (0.65 x 32 mm), luer slip, hipodermica, sterila, de unica folosinta, non pirogenica, cu ac. Blister (impachetare hartie medicala si film flexibil din strat polipropilena/polietilena) Folositi imediat dupa despachetare, scoateti capacul acului, trageti lichidul, lasati sa iasa aerul apoi injectati. Livrare la ambalaj x 100 bucati! 3. Apasatoare / Abeslanguri / Spatula limba, sterila, din lemn (100 buc./cutie) 4. Banda adeziva (leucoplast), suport textil, 5 cm x 10 m Hipoalergenic
- Număr anunț
- DA25376151
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309,22 RON
- Valoare atribuită
- 309,22 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.