Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE SI BIROU REGISTRU INTRARE IESIRE - 2*5.04 REGISTRU CASA AUTOCOPIATIV-4*8.40 FOLIE PROTECTIE A4 - 500*0.08 CARTUS TONER HP 35/36/85A COMP - 10*75.63 HARTIE XEROX A4 BALLET - 50*12.85 PLIC C6 SILICON - 1000*0.10 BON CONSUM - 15*2.52
- Număr anunț
- DA25378389
- Autoritate contractantă
- Comuna Pardina (CUI 4508835)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.620,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.620,28 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.