Atribuită Cumpărare directă

Comuna Sannicolau Roman, jud. Bihor, doreste achizitionarea lucrarilor de executie instalatii electrice de utilizare pentru proiectul Construire capela mortuara in localitatea Roit.

Număr anunț
DA25369751
Autoritate contractantă
COMUNA SINNICOLAU ROMAN (CUI 15651970)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat