Atribuită Cumpărare directă

Server pentru aplicatie impozite si taxe conform caiet de sarcini. Produsul se va livra incepand cu 1 aprilie 2020.

Număr anunț
DA25359869
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC FINANTE LOCALE PLOIESTI (CUI 13662794)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.999 RON
Valoare atribuită
42.999 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.999 RON

din 42.999 RON estimat