Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 MISAVAN MOBILA 4 IN 1 750ML BUC 2 XX10.50 RON fara TVA / buc 2 MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ml BUC 4 X 8.50 RON fara TVA / buc 3 Monorola Mega 2/set 2str BUC 3 17.50 RON fara TVA / buc 4 SAVELLE SAPUN 500ML SEA MINERALS / DIAMOND / LAVANDA SI VERBENA BUC 3 X 5.99 RON fara TVA / buc 5 SACI MENAJ 35L 20/set REZISTENTI BUC 2 X 1.50 RON fara TVA / buc 6 MOP BUMBAC 250 g BUC 5 X 4.60 RON fara TVA / buc 7 GALEATA OVALA LILA 15L CU STORCATOR BUC 1 X 11.90 RON fara TVA / buc 8 SERV UMEDE LAVANDA 100/set BUC 4 X 5.05 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA25366688
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNI (CONSILIUL LOCAL COMUNA CORNI GALATI) (CUI 3437175)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183,57 RON
- Valoare atribuită
- 183,57 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.