Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo V310-15IKB cu procesor Intel® Core™ i5-7200U 2.50 GHz, Kaby Lake, 15.6", Full HD, 4GB, 1TB, DVD-RW, AMD Radeon 530 2GB, Free DOS, Black

Număr anunț
DA25359867
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI 11534322)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat