Atribuită Cumpărare directă

Ace spinale / rahianestezie 18G, 19G, 20G, 22G, 24G, 25G, CANTITATE MINIMA 50 BUCATI (CUTIE X 50 BUC ) -Materiale componente: canula din otel-inox special si varf Quinke, capatul acului din polipropilena, ambou din rasina epoxidica, muchie scurta, inox de calitate, posibilitate ajustari acului, ambou translucid fara silicon; -Produs fara risc biologic, cu control al sterilizari -Ambalat individual, sterilizare

Număr anunț
DA25360579
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141321-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,50 RON
Valoare atribuită
154,50 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,50 RON

din 154,50 RON estimat