Atribuită
Cumpărare directă
REPARATIE MULTIFUNCTIONAL A3 BIZHUB C224 SI BIZHUB 227 A2XN0RD DRUM BLACK DR512K - 1 BUC A00J563600 ROLLER - 8 BUC A161R71433 2nd IMAGE TRANSFER ROLLER ASSY - 1 buc A143563100 ROLLER - 1 buc A3CFPP4H00 ROLLER-ASSY - 1 buc A3CFPP4G00 COVER ASSY - 1 buc A7Y00RD DRUM UNIT DR-312 K - 1 buc A7AHR72900 IMAGE TRANSFER ROLLER KIT - 1 buc REPARAT DEVELOPING UNIT CYAN si MANOPERA REVIZIE INLOCUIRE PIESE KONICA MINOLTA
- Număr anunț
- DA25362511
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
- Cod CPV
- 50323200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.817 RON
- Valoare atribuită
- 2.817 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.