Atribuită
Cumpărare directă
Ace- 3set, Bobine ata-21ghem, Bobine mohair-5ghem, Andrele- 12buc, Aracet- 6buc, Ace cu gamalie- 2cut, Pioneze color-5cut, Hartie color A4-5top, Lipici-10buc, Culori acrilice- 20buc, Bloc desen A3-6buc, Carton color A4- 5top, Pensule- 20buc, Canvas A3/A4/A5- 20buc, Hartie quiling-50set, Foarfeca copii- 7buc, Trusa quiling- 3buc, Panza etamina- 5m, Carton duplex- 100coli, Panza sac- 2m, File plastic A4- 33set, Hartie alba A4- 40top, Trusa geometrie- 2set, Covoras- 2buc, Dosar plastic- 850buc, Biblioraft 7.5cm- 80buc, Capse 24/6- 10cut, Marker- 80buc, Index - 5set, , Panou pluta- 4buc, Ace pt panou- 5cut, Hartie flipchart- 2top, Creioane colorate-10set, Dosar cu sina- 40buc, Plic B4- 120buc, Tusiera-1buc, Tus albastru-2buc, Marker whiteboard- 20buc, Pix- 120buc, Ecuson orizontal- 150buc, Etichete autoadezive- 2top
- Număr anunț
- DA25361916
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala nr. 1 (CUI 13602547)
- Furnizor / câștigător
- MONIKA OFFICE SRL (CUI 21327758)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.654 RON
- Valoare atribuită
- 6.654 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.