Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de acceptare carduri prin intermediul comertului electronic securizat pe site-ul propriu/aplicație proprie pentru plata impozitelor și taxelor locale., conform caietului de sarcini atasat prezentei achizii din SEAP si a ofertei dumneavoastra. Se va incheia un contract de prestari servicii cu durata pana la 31.12.2020.
- Număr anunț
- DA25363789
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
- Furnizor / câștigător
- BANCA TRANSILVANIA SA (CUI 5022670)
- Cod CPV
- 66172000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.