Atribuită Cumpărare directă

Sistem de adaptare gravitational cu punga goala (sistem de adaptare mobil cu punga goala nutritie gravitationala)

Număr anunț
DA25368853
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33192330-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.920 RON
Valoare atribuită
4.920 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.920 RON

din 4.920 RON estimat