Atribuită Cumpărare directă

..Confectionate din latex,avand diferite marimi M,L si S

Număr anunț
DA25368935
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat