Atribuită Cumpărare directă

cablu,canal cablu,diblu melc,stecher,disc metal,disc diamantat,disc diamantat.robinet.

Număr anunț
DA25383640
Autoritate contractantă
Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal (CUI 15235102)
Furnizor / câștigător
SC BINALSIB SRL (CUI 11121385)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,47 RON
Valoare atribuită
237,47 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,47 RON

din 237,47 RON estimat