Atribuită Cumpărare directă

46490608 ,OKI MC 563 ,CARTUS TONER ORIGINAL NEGRU,4000 PAGINI 46490605 yellow 46490606 magenta 46490607 Cartus toner imprimanta OKI MC 563,original ,6000 pagini

Număr anunț
DA25382573
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.615 RON
Valoare atribuită
3.615 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.615 RON

din 3.615 RON estimat