Atribuită
Cumpărare directă
FILTRU ULEI MOTOR 320/04133 - 1 BUC FILTRU CARBURANT 320/07382 - 1 BUC FILTRU CARBURANT 320/A7123 - 1 BUC FILTRU AER INTERIOR 32/925683 - 1 BUC FILTRU AER 333/D2696 - 1 BUC FILTRU HIDRAULIC 32/925346 - 1 BUC FILTRU TRANSMISIE 581/M8564 - 1 BUC FILTRU CABINA 332/A9113-1 BUC ULEI MOTOR 10W30 - 15 L ULEI PUNTE FATA HP90 - 20 L ULEI TRANSMISIE EP10W - 16 L ULEI PUNTE SPATE HP PLUS - 21 L
- Număr anunț
- DA25371107
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA Medias (CUI 13068733)
- Furnizor / câștigător
- NUEVO CONSTRUCT SRL (CUI 16905391)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.090,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.090,72 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.