Atribuită
Cumpărare directă
1 câmp de acoperire pentru masa de instrumente, ranforsat 1 câmp de acoperire pentru masa Mayo 2 câmpuri autoadezive ranforsate 1 câmp autoadeziv ranforsat 1 câmp autoadeziv ranforsat 1 bandă autoadezivă 4 şerveţele de celuloză Mod de ambalare: 5 buc/ cutie
- Număr anunț
- DA25377194
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 39518200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.