Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb /consumabile medicale:Filtru PROGARD T3 (2buc), QPAK® TEX Polishing Cartridge 91buc ),Filtru Millipak Express 40 (1/pachet) cod MPGP04001 pentru Instalatia de purificare a apei ELIX (1buc),Vent Filter for PE Tank (Type 2 Water) (1buc) conform ofertei 0923129061-0/.31.01.2020

Număr anunț
DA25368120
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.919,20 RON
Valoare atribuită
6.919,20 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.919,20 RON

din 6.919,20 RON estimat