Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de furnizare internet prin fibra optica cu urmatoarele caracterisitici : Viteza garantata de 150 Mbps in Internet; Latime de banda garantata,; Viteze de acces in reteaua RCS&RDS de pana la 1 Gbps,; Viteza de transfer in metropolitan, de pana la 1 Gbps; Trafic nelimitat, IP public fix; Asistenta si suport tehnic 24/7, Instalare gratuita. Clauze : 1. Procedura de atribuire a contractului este initiata sub incidenta prezentei clauze suspensive, in sensul ca incheierea contractului de achizitie publica este conditionata de alocarea creditelor bugetare, cu aceasta destinatie, semnarea contractului facandu-se cu respectarea dispozitiilor referitoare la angajarea cheltuielilor bugetare care intra sub incidenta legislatiei privind finantele publice. 2. Daca pana la data de 31.12.2020, Ordonatorul Secundar de Credite, Directia Generala pentru Administrarea Patrimoniului Imobiliar Sector 2, va stabili ca acest serviciu sa fie executat de catre un alt operator economic, din acel moment achizitia directa prin SICAP va inceta, iar contractul se va rezilia fara a mai putea face obiectul unui litigiu.

Număr anunț
DA25379477
Autoritate contractantă
Scoala Postliceala Sanitara Fundeni (CUI 4340196)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat