Atribuită Cumpărare directă

ULTRASOL® active – Pulbere concentrată, pe bază de acid peracetic (in-situ), recomandat pentru dezinfectia de nivel inalt a suprafetelor critice si a echipamentelor medicale din sectii ATI, blocuri operatorii, maternitati. Pulberea se dizolva in apa (aprox. 20 °C) la o concenratie de 1% - 2% si dupa 15 minute se obtine o solutie de lucru cu eficacitate bactericida (EN 13727,EN 13697), fungicida (EN 13624, EN 13697,EN16615), micobactericida (EN 14348), virucida (EN 14476), sporicida (EN 13704), conform rapoartelor de testare evidentiate in Avizul Biocid nr. 4461 BIO/02/12.19 . Ambalat in recipient de 1 kg. dotat cu dispozitiv de dozare.ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25382600
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI 12777672)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.904 RON
Valoare atribuită
11.904 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.904 RON

din 11.904 RON estimat