Atribuită Cumpărare directă

diblu 10*200= 2 , surub pal 6*80=100 buc, ,saiba 4,2*19=100, diblu 8*80= 100, negrese 35 rigips= 1000, pureci = 1 cutie

Număr anunț
DA25370946
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,19 RON
Valoare atribuită
160,19 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,19 RON

din 160,19 RON estimat