Atribuită Cumpărare directă

- Sorturi din folie din granule de polietilena de joasa (LDPE) sau inalta densitate (HDPE); - Culoare transparent, sau conform specificatiei clientului; - Dimensiuni 900x1400x0,05mm; - Optional se poate imprima cu semnul de reciclare. PRETURI DE PRODUCATOR!!!

Număr anunț
DA25394464
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.750 RON
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON

din 2.750 RON estimat