Atribuită Cumpărare directă

Protect Reinforcedranforsare nrealizata din peliculă laminată frontal şi pe mâneci, ca protecţie suplimentară împotriva pătrunderii lichidelor, nu conţine cauciuc natural din latex şi nici colofoniu, prevazut cu manşete lungi tricotate elastice, tratat antistatic, contine prosoape de hartie, recomandat in procedurile chirurgicale lungi cu cantităţi moderate sau mari de fluide Mod de ambalare: 28 buc/ cutie

Număr anunț
DA25377217
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.325 RON
Valoare atribuită
2.325 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.325 RON

din 2.325 RON estimat