Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Lenovo Legion Y540-15IRH Y540-15IRH, 15.6"" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 60Hz, Intel Core i7-9750HF (6C / 12T, 2.6 / 4.5GHz, 12MB), 2x 8GB DIMM DDR4-2666, SSD 512GB , NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6, NO ODD, WLAN + Bluetooth: 11ac, 2x2 + BT4.2, WWAN:No, NO Fingerprint Reader, HD720p camera, Backlit, English, Card Reader: No, FW TPM 2.0, Ethernet 100/1000M, 720p HD, 1.0MP resolution, fixed focus, with dual array microphone HD Audio, Realtek ALC3287 codec / Dolby Atoms for Gaming PC, Harman stereo speakers with chamber, 2W x 2, dual array microphone, headphone / microphone combo jack, Porturi: One USB 3.1 Gen 1 (Always On), two USB 3.1 Gen 1, one USB 3.1 Type-C Gen 1 / (with the function of DisplayPort 1.2), HDMI 2.0, Ethernet (RJ-45), Mini DisplayPort 1.4, security keyhole, AC power adapter jack, Baterie integrata Li-ion 57Wh battery, 230W slim tip AC adapter, Dimensiuni WxDxH:360mm x 267mm x 24.2-25.9mm, Approx:2.3 kg, Raven Black, PC/ABS plastic, "Y" Logo lighting on display cover, Garantie: 2 ani depot, DOS
- Număr anunț
- DA25379795
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.952 RON
- Valoare atribuită
- 4.952 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.