Atribuită
Cumpărare directă
Vârfuri cu filtru de 1000 ul, 8x 96 vârfuri /cutie 06-693-5300 buc 3072 pachet 576 buc( 6x96buc) 5 nerbe plus 119.05 595.27 Vârfuri cu filtru de 200 ul ,10x96 varf/cutie 06-662-5300 buc 1920 pachet 960 buc 2 nerbe plus 159.41 318.81 Vârfuri cu filtru de 20 ul 06-622-5301 buc 2880 pachet 960 buc 3 nerbe plus 159.41 478.22 Vârfuri cu filtru de 100 ul 06-642-5300 buc 2880 pachet 960 buc 3 nerbe plus 159.41 478.22 Vârfuri cu filtru de 10 ul 06-612-5300 buc 2880 pachet 960 buc 3 nerbe plus 159.41 478.22 Vârfuri Standard Universal 200 pl de unica folosinţă nesterile 2100600 buc 3000 pachet 1000 buc 3 Ratiolab 26.68 80.04
- Număr anunț
- DA25384429
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.428,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.428,78 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.