Atribuită Cumpărare directă

All in one Lenovo V530-24ICB AIO 23.8 inch, Full HD ,procesor i5-9400T ,1.8GHZ, 8GB DDR4 2666 mhz , 256GB SSD 2.5 SATA3 OPAL, INTEGRATED_GRAPHIC_CARD , SLIM_DVD_RAMBO_9.0MM ,INTEL_3165+BT_1X1AC, 720P CAMERA , TASTATURA USB, MOUSE USB, 3 IN 1 CARD READER,DVD-RW, Windows 10 pro 64 bit ADAPTOR 90 W, garantie 12 luni

Număr anunț
DA25386598
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.529,41 RON
Valoare atribuită
3.529,41 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.529,41 RON

din 3.529,41 RON estimat