Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: DISC HARTIE IMPREGNATA CU 1.25/23.75 mcg TRIMETOPRIM+SULPHAMETOXAZOLE marca CE.Productie UK. cartus*50 DISCURI FABRICATE CONFORM STANDARDELOR CLSI si/sau EUCAST PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25403481
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65 RON
Valoare atribuită
65 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65 RON

din 65 RON estimat