Atribuită Cumpărare directă

baton ciocolata AUTENTIC ROM, 30 g; drojdie uscata, plic 8 g; fasobe boabe; napolitane JOE, 40 g; praf de copt, 8 g; rosii decojite 800 g

Număr anunț
DA25380569
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
15842220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.526 RON
Valoare atribuită
1.526 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.526 RON

din 1.526 RON estimat