Atribuită Cumpărare directă

BETADINA Betadina - solutie apoasa 10% - 1000ml Iodine 10 % solutie este un agent antiseptic cu spectru larg, actionand impotriva bacteriilor, virusilor, fungilor. Se foloseste pentru dezinfectia tegumentelor inaintea injectiilor, transfuzarilor, perfuziilor,recoltarii probelor de sange, biopsiilor,dezinfectia preoperatorie a pielii si mucoaselor. Produs disponibil la flacon de 1 L. BETADINA / IODINE T / IODOMED / ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA25397692
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180 RON
Valoare atribuită
1.180 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180 RON

din 1.180 RON estimat