Atribuită Cumpărare directă

Centrifuga cu racire model NF 800R- conform oferta din 26.03.2020 Instruire personal la sediul DSP Instructiuni de lucru in limba romana. Garantia produsului: mimin 24 luni de la data achizitiei. Reparatiile si eventual service-ul in perioada de garantie sa fie efectuate la sediul laboratorului. Cheltuielile de transport si punerea in functiune se asigura de catre furnizor.

Număr anunț
DA25384163
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
38951000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON

din 19.000 RON estimat