Atribuită Cumpărare directă

salam de porc 8x19.5,salam taranesc 8x17.3, coaste afumate 15x17.8, cabanos 15x21.7, toba 8x14, carnati taranesti 15x21.5, kaizer 8x26.30,

Număr anunț
DA25383250
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.531,80 RON
Valoare atribuită
1.531,80 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.531,80 RON

din 1.531,80 RON estimat